Jdi na obsah Jdi na menu
 


 fzp_2010_01.jpgFinále Žákovského poháru 2010 a Mistrovství České republiky družstev juniorů se uskutečnilo 27. - 28. listopadu v Zábřehu na Moravě. Náš tým odjížděl do dějiště šampionátu v roli favorita, když v celé sezóně opanoval stupně vítězů a zejména junioři dominovali v pořadí průběžných výsledků Žákovského poháru. Navíc naše družstvo suverénně vyhrálo základní část soutěže. Ambice hráčů byly vysoké, v turnaji se nicméně začínalo od nuly, a tak musely předchozí úspěchy stranou. V bojích o stupně vítězů se nakonec zadařilo jen juniorům, stříbro získal Patrik Pail a bronz Mikuláš Halás. V žácích se dlouhodobě se zlepšující Lucie Kubíková ani tradiční sběrač medailí Matěj Matýsek neprosadili a doufali v cennou medaili z druhého hracího dne. K soutěži družstev měl náš zastupující trenér Lukáš král k dispozici nejsilnější možnou sestavu, síla družstva se projevila hned v prvním utkání, kde se i s náhradníky náš tým vypořádal s družstvem Valachů 11:1. Ve finále jsme narazili na Zábřežské a bohužel vedení v sérii ztratili a získali "jen" stříbrnou medaili. Celému týmu včetně doprovodu gratulujeme a přejeme do nové sezóny opět vynikající formu.

 

Obrazek

 

fzp_2010_01.jpgFinále Žákovského poháru 2010 a Mistrovství České republiky družstev juniorů se uskutečnilo 27. - 28. listopadu v Zábřehu na Moravě. Náš tým odjížděl do dějiště šampionátu v roli favorita, když v celé sezóně opanoval stupně vítězů a zejména junioři dominovali v pořadí průběžných výsledků Žákovského poháru. Navíc naše družstvo suverénně vyhrálo základní část soutěže. Ambice hráčů byly vysoké, v turnaji se nicméně začínalo od nuly, a tak musely předchozí úspěchy stranou. V bojích o stupně vítězů se nakonec zadařilo jen juniorům, stříbro získal Patrik Pail a bronz Mikuláš Halás. V žácích se dlouhodobě se zlepšující Lucie Kubíková ani tradiční sběrač medailí Matěj Matýsek neprosadili a doufali v cennou medaili z druhého hracího dne. K soutěži družstev měl náš zastupující trenér Lukáš král k dispozici nejsilnější možnou sestavu, síla družstva se projevila hned v prvním utkání, kde se i s náhradníky náš tým vypořádal s družstvem Valachů 11:1. Ve finále jsme narazili na Zábřežské a bohužel vedení v sérii ztratili a získali "jen" stříbrnou medaili. Celému týmu včetně doprovodu gratulujeme a přejeme do nové sezóny opět vynikající formu.

27.11.2010 soutěže jednotlivců:

 

Junioři :


1. Andrle Kamil DDM Zábřeh
2. Pail Patrik Šprtec Partyja Ostrava
3. Halás Mikuláš Šprtec Partyja Ostrava
4. Grapa Matěj Šprtec Partyja Ostrava
5. Dvořák Štěpán SH Uničov Střelice
6. Pail Denis Šprtec Partyja Ostrava
7. Ondra Radim SH Uničov Střelice
8. Morong Erik DDM Zábřeh


Žáci :


1. P. Ehrenberger DDM Zábřeh
2. Pelikán David DDM Zábřeh
3. Michal Ťuik DDM Zábřeh
4. Geryk Radek ZŠ Šaf. Val. Meziříčí
5. Píša Dominik ZŠ Šaf. Val. Meziříčí
6. Matýsek Matěj Šprtec Partyja Ostrava
7. Kubíková Lucka Šprtec Partyja Ostrava
8. Poštulka Jan SH Uničov Střelice

 

29.11.2010 soutěž o titul Mistra České republiky družstev juniorů

1. DDM Zábřeh

2. Šprtec Partyja Ostrava

3. ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí

 

DDM Zábřeh - ZŠ. Šaf. Val. Meziříčí        9 : 4 (1:3, 3:0, 3:0, 2:1)
ZŠ. Šaf. Val. Meziříčí - Šprtec Partyja Ostrava  1 : 11 (0:3. 1:2, 0:3, 0:3)
Šprtec Partyja Ostrava - DDM Zábřeh        4 : 7 (2:1, 1:2, 0:3, 1:1)

 

 
 

Náhledy fotografií ze složky Finále ŽP 2010 a MČR družstev juniorů

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionuVzkazyArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>