Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2010


ObrazekVystoupení na Dětském dni v Ostravě - Svinově se pro náš klub stává již tradicí. Na prezentaci jsme připravili čtyři stoly a šprtec v provedení 10:1, který sloužil k nácviku samostatných nájezdů. Díky perfektnímu počasí, fajn atmosféře a výborné organizaci se všechny atrakce zúčastněných setkávaly se zájmem nejen dětí, ale také rodičů.

Obrazek

Vystoupení na Dětském dni v Ostravě - Svinově se pro náš klub stává již tradicí. Na prezentaci jsme připravili čtyři stoly a šprtec v provedení 10:1, který sloužil k nácviku samostatných nájezdů. Díky perfektnímu počasí, fajn atmosféře a výborné organizaci se všechny atrakce zúčastněných setkávaly se zájmem nejen dětí, ale také rodičů.

Program:

  • ukázka národní házené mladších žaček TJ Sokol Svinov
  • cyklohlídka městské policie, oddíl prevence městské policie
  • soutěže pro děti s Pionýrskou skupinou Ještěr
  • turnaj ve šprtci a jiné atrakce se Šprtec Partyjou Ostrava
  • malování na obličej s Pionýrskou skupinou Ještěr
  • výzdoba hrníčku ubrouskovou metodou s Pionýrskou skupinou Ještěr


 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den 2010

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionuVzkazyArchiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>