Jdi na obsah Jdi na menu
 Obrazek S velkou radostí jsme přijali pozvánku na akci "Velikonoční šprtec 2009", kterou pořádali borci z pivnice Klenba v Klimkovicích. Zástupci našeho klubu v této atmosférou nabité hospůdce krátce prezentovali sportovní šprtec a pak se zúčastnili turnajového klání v tradičním šprtci s mincemi. S osádkou Klenby jsme se rozloučili turnajem v samostatných nájezdech. A jak vše dopadlo se dozvíte v připravovaném článku o parádních bitvách na dřevěných stadiónech. Zatím je k nahlédnutí alespoň fotogalerie. Klenbařům tedy ještě jednou děkujeme za fajn neděli a těšíme se na setkání na našem Výročním turnaji na podzim. Doplňujeme odkaz na článek o tunaji na stránkách Klenbařů: www.klenba.cz

Obrazek

ObrazekS velkou radostí jsme přijali pozvánku na akci "Velikonoční šprtec 2009", kterou pořádali borci z pivnice Klenba v Klimkovicích. Zástupci našeho klubu v této atmosférou nabité hospůdce krátce prezentovali sportovní šprtec a pak se zúčastnili turnajového klání v tradičním šprtci s mincemi. S osádkou Klenby jsme se rozloučili turnajem v samostatných nájezdech. A jak vše dopadlo se dozvíte v připravovaném článku o parádních bitvách na dřevěných stadiónech. Zatím je k nahlédnutí alespoň fotogalerie. Klenbařům tedy ještě jednou děkujeme za fajn neděli a těšíme se na setkání na našem Výročním turnaji na podzim. Doplňujeme odkaz na článek o tunaji na stránkách Klenbařů.

Výsledky:

ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek 

Náhledy fotografií ze složky Velikonoční šprtec 2009

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionuVzkazyArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>