Jdi na obsah Jdi na menu
 Na stránkách zpravodajského serveru solokapr.cz dnes vyšel článek o šprtci. Redaktorka Michaela Sanytrová si k reportáži o netradičních sportech vybrala náš klub a navštívila nás v Centru volného času KLIKA. Ve fotogalerii k článku jsou zachyceni členové klubu a návštěvníci centra při pravidelném tréninku.

Odkaz na článek naleznete uvnitř zpávy.

Na stránkách zpravodajského serveru solokapr.cz dnes vyšel článek o šprtci. Redaktorka Michaela Sanytrová si k reportáži o netradičních sportech vybrala náš klub a navštívila nás v Centru volného času KLIKA. Ve fotogalerii k článku jsou zachyceni členové klubu a návštěvníci centra při pravidelném tréninku.

Odkaz na článek: solokapr.cz
 
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionuVzkazyArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>