Jdi na obsah Jdi na menu
 ObrazekPaní ředitelka Mgr. Jana Krátká přijala nabídku našeho klubu na prezentaci šprtce, která proběhla v pátek 16.5.2008 na ZŠ a MŠ Bruzovice /okres Frýdek - Místek/.
V rámci třídních schůzek jsme místním žákům představili hru šprtec. Společně s klubem Sokol Frýdek-Místek jsme sehráli utkání družstev a dovednostní soutěže v samostatných nájezdech. Další šprtcové zápasy pak sehráli žáci společně s rodiči a učitelkami bruzovické ZŠ.

Paní ředitelka Mgr. Jana Krátká přijala nabídku našeho klubu na prezentaci šprtce, která proběhla v pátek 16.5.2008 na ZŠ a MŠ Bruzovice /okres Frýdek - Místek/.

ObrazekV rámci třídních schůzek jsme místním žákům představili hru šprtec. Společně s klubem Sokol Frýdek-Místek jsme sehráli utkání družstev a dovednostní soutěže v samostatných nájezdech. Další šprtcové zápasy pak sehráli žáci společně s rodiči a učitelkami bruzovické ZŠ.

 

Náhledy fotografií ze složky Prezentace šprtce na ZŠ Bruzovice

 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionuVzkazyArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>