Jdi na obsah Jdi na menu
 ObrazekObrazekV sobotu 2.6. se na hřišti bývalé sokolovny v Ostravě - Svinově uskutečnil dětský den.
ObrazekObrazekMezi nejrůznějšími herními disciplínami připravenými oddíly ze Svinova náš klub představil šprtec. Počasí však nebylo této akci nakloněno, zajména když nám prudký liják spláchnul stoly a hráče zahnal pod deštníky.

V sobotu 2.6. se na hřišti bývalé sokolovny v Ostravě - Svinově uskutečnil dětský den
Mezi nejrůznějšími herními disciplínami prezentovanými oddíly ze Svinova náš klub představil šprtec. Počasí však nebylo této akci nakloněno, zajména když nám prudký liják spláchnul stoly a hráče zahnal pod deštníky. V dalším průběhu se počasí umoudřilo a dalo vyniknout mladým svinovským hasičům. Vrcholem dětského dne bylo zřejmě vystoupení psovoda z Městké policie, jehož produkci sledoval celý stadion.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Hlavní partneři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Média

Obrazek


Obrazek


Narozeniny

17.9. Majky
27.9. Feďa

Podporuje nás

Obrazek


Spolupracujeme

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sponzoři

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Sporty v regionuVzkazyArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>